Служіння помазання 07.05.2023. Пастор Сандей Аделаджа

08 Мая 2023 Published in Актуальные видео новости
Read 1883 times

У проповіді пастор Сандей ділиться з нами розумінням Біблії, яке буде актуальним для всього світу і зокрема в даний час для України і українців. Він згадує історію (Буття 49:5-7), яка слугує прикладом того, як гнів може стати прокляттям.
Він відповідає на питання:
1) Чи можна вбивати на війні?
2) Як зрозуміти місце Писання "Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!"(Ін.20:23)?

Згідно Біблії, деякі з синів Якова скоїли вчинки, які спричинили гнів та прокляття. Зокрема, Симеон та Левій, які згадуються в книзі Буття, глава 49, вірші 5-7, були прокляті через свою жорстокість та насильство.

У 34 главі книги Буття розповідається про історію, коли Діну, сестру Симеона та Левія, зґвалтував один з жителів сусіднього народу. У відповідь, Симеон та Левій масово вбивають усіх чоловіків в місті, а також скот, навіть після визнання провини та покаяння цілого міста. Сини Якова вбивають ціле місто через дії одного. Ці дії були насильницькими та жорстокими.

Яків, батько цих синів, засуджує їх дії у своїх пророчих словах перед смертю. Він передбачав, що це приведе до наслідків, зазначаючи: "Симеон і Левій то брати, їхня зброя знаряддя насильства. Хай до їхньої змови не входить душа моя, і нехай не прилучиться слава моя до їх зборів, бо вони в своїм гніві людину забили, а в своїй самоволі вола копит позбавили... Проклятий гнів їхній, бо сильний, та їхня лютість, тяжка бо вона! Поділю їх я в Якові, і їх розпорошу в Ізраїлі!" (Буття 49:5-7).

Отже, сини, зокрема Симеон та Левій, здійснили насильницькі та жорстокі вчинки, які викликали гнів та прокляття їхнього батька. Бачимо які негативні наслідки та прокляття може викликати неконтрольований гнів.

Звичайно, щоб повністю зрозуміти причини батьківського прокляття, важливо детальніше ознайомитися з контекстом та історією цих персонажів у Біблії. Проте, в контексті самого вірша Яків відображає свою занепокоєність та невдоволення через злочини і насильство синів Симеона та Левія. Він знав, що ці дії принесуть страшні наслідки та проклинає їх як прояв свого ставлення до їхньої поведінки.

У цій історії Симеон та Левій замислили зло, не слухаючись свого батька Якова. Про їхні мотиви прямо не згадується, але відомо, що це була їх відповідь жорстокістю та насильством на образу сестри Діни.

Можливо, причиною їхнього непослуху були їхня власна гордість, гнів, негативні емоції, які переважили їхню повагу до батька. Незалежно від причин, вони не проявили мудрості та послуху, що привело до жахливих наслідків.

Проте, в даній історії також згадується про покаяння та прийняття Бога цілим народом. Це не пов'язано безпосередньо з діями Симеона та Левія, але вказує на те, що навіть після вчинення злочинів або непослуху люди можуть знайти шлях до покаяння, змінити своє відношення та повернутися до Бога.

Історія Біблії нерозривно пов'язана з поняттям покаяння, примирення та відновлення. Вона надихає нас вчитися на помилках і звертатися до Бога в пошуках прощення та нового початку.

Related Video

Leave a comment

Поля,обозначенные (*), обязательны к заполнению.

Комментарии публикуются после проверки модератором.

Библия Онлайн

Молитва покаяния

Служение помазания церковь "Посольство Божье"

Институт подготовки Миссионеров и Священнослужителей "Иисус Навин"

You are here